ABC  tai tik pradžia

 

              2019-2020 m.m. pirmokėliai dalyvavo eTwinning projekte ,,ABC tai tik pradžia“. Į projektą įsijungė keturi partneriai iš Kėdainių, Šiaulių, Ukmergės ir Tauragės. Projekto metu mokiniai buvo žaismingai susipažindinti  su visa lietuvių kalbos garsų sistema, išmoko juos taisyklingai tarti, atpažinti ir parašyti juos žyminčias raides. Kūrė ir fantazavo piešdami, dėliodami raideles į žodžius, sakinius. Veiklos buvo integruojamos į ugdymo procesą - lietuvių kalbos, muzikos, dailės technologijų pamokas.

              Mokiniams buvo įdomu dalyvauti iniciatyvoje ,,Pasakų iššūkis 2019“. Visi dalijomės žaidimais su raidėmis. Visus metus buvo skelbiami mokinių darbeliai ir piešiniai parodoje  ,,Raidelių paradas“. Kalėdiniu laikotarpiu kūrėme puošnias raideles iš kurių sudėliojome linkėjimą. Šventėme dieną su abėcėle, išmokome abėcėlės dainelę, išrinkome gražiausią žodį. Lankėmės bibliotekoje ir išmokome išsirinkti knygelę. Gaminome knygos skirtukus. Klasės draugams ir projekto partneriams pristatėme perskaitytas knygeles. Išsirinkome geriausius skaitytojus. Dalyvavome edukacijose su rašytojais. Nusprendėme ką skaitysime vasarą ir nutarėme  dalyvauti vasaros skaitymo iššūkyje 2020. Visi projekto dalyviai bendravo virtualiai ir dalyvavo akcijoje ,,Lietuva skaito!“. Šventėme ir eTwinning 15 gimtadienį.

              Projektą apibendrinome pildydami anketą. Džiugu, kad projektas įvertintas puikiai ir nutarta kitą metą jį tęsti. Labiausiai mokiniams patiko žaisti su raidelėmis ir susitikti su projekto partneriais, pamatyti ir pasikalbėti su jais virtualiai. Mokytojos džiaugiasi, kad mokiniai atėjo į mokyklą tik pažindami spausdintines raides, o mokslo metų pabaigoje išmoko jas rašyti ir skaityti knygeles.Galerija

Keletas veiklų atlikų projekto metu. 

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .